
Modelis LV Iš Lucky Miner kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 7 TH/s kai sunaudojama 150W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 0.25 | $ 7.62 | $ 91.41 |
| Elektra | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Pelnas | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.82 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Gamintojas | Lucky Miner |
| Modelis | LV |
| Taip pat žinomas kaip | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Išleisti | May 2026 |
| Dydis | 200 x 128 x 70mm |
| svoris | 1100g |
| Triukšmo lygis | 40db |
| Ventiliatorius (-ai) | 1 |
| Maitinimas | 150W |
| Sąsaja | Ethernet / Wifi |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |